West Ham vs Chelsea, wynik meczu 3-1

West Ham vs Chelsea wynik meczu 3-1. Dnia 2023-08-20 15:30 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły West Ham oraz Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Ham i Chelsea wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: N. Aguerd 7' 1-0 J. Ward-Prowse C. Chukwuemeka 28' 1-1 M. Antonio 53' 2-1 J. Ward-Prowse Lucas Paquetá 90' 3-1

Żółte kartki West Ham: Nayef Aguerd 13' Lucas Paquetá 35' Emerson Palmieri 45' Nayef Aguerd 67'

Żółte kartki Chelsea: Axel Disasi 36' Carney Chukwuemeka 40' Nicolas Jackson 72'

Czerwone kartki West Ham: Nayef Aguerd 67'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu West Ham zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Luton oraz Manchester City. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami AFC Wimbledon oraz Nottingham Forest.

Wielu fanów piłki nożnej z zapałem śledzi niezwykle fascynujące poczynania ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Nayef Aguerd Axel Disasi często gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zajadłe, nie często bywa, iż widowiska męczą. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. West Ham i Chelsea jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak London Stadium.