Na obiekcie Stamford Bridge odbyło się spotkanie Chelsea - Everton: końcowy wynik 6-0

W minioną sobotę na Stamford Bridge odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Chelsea a Everton. Drużyna gospodarzy zdominowała rywali od pierwszego gwizdka sędziego, co zaowocowało efektownym wynikiem 6-0 na koniec spotkania. Szczególnie imponujący był pierwszy czas, w którym "The Blues" już prowadzili 4-0. Mecz odbył się w ramach 33. kolejki Premier League, a kibice zgromadzeni na Stamford Bridge z pewnością nie będą szybko zapominać o tej widowiskowej konfrontacji.

Relacja z meczu Chelsea vs Everton

Dzisiejszego wieczoru na Stamford Bridge odbył się pojedynek między drużyną Chelsea, grającą w roli gospodarza, a ekipą Everton, której rola gości przypadła. Mecz zakończył się wynikiem 6-0 na korzyść gospodarzy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie, tworząc niezapomniany klimat.

Sędzią głównym tego starcia był Paul Tierney z Anglii, który rzetelnie prowadził mecz, nie pozwalając na zbyt ostre zagrania i trzymając kontrolę nad emocjami piłkarzy.

Chelsea rozpoczęła mecz z determinacją, a już w 13. minucie C. Palmer strzelił pierwszego gola po asyście N. Jacksona, otwierając wynik na 1-0. Nie minęło wiele czasu, gdy w 18. minucie Palmer zdobył kolejnego gola, zwiększając przewagę swojej drużyny. Na 3-0 podwyższył w 29. minucie ponownie Palmer, który był nie do zatrzymania w tym spotkaniu. Przed przerwą na 4-0 podwyższył N. Jackson po świetnym podaniu Marcusa Cucurelli.

Po przerwie Chelsea kontynuowała swoją dominację. Palmer strzelił swojego czwartego gola w 64. minucie, pokazując klasę i skuteczność. Ostateczny cios dla Evertonu zadał A. Gilchrist, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik meczu na 6-0.

W trakcie meczu widzieliśmy także kilka kartek. Za faule żółte kartki otrzymali: Mykhaylo Mudryk z Chelsea oraz James Garner, Ashley Young, James Tarkowski i Michael Keane z Evertonu. Czerwonych kartek nie było, choć emocje momentami sięgały zenitu.

Zwycięstwo Chelsea to ogromny sukces, który daje im kopa do walki o czołowe miejsca w lidze. Kolejne starcia zapowiadają się równie emocjonująco, gdyż Chelsea zmierzy się z Arsenal, Aston Villą i Tottenhamem. Natomiast Everton czekają starcia z Liverpoolem, Brentfordem i Luton Town.