Spotkanie Chelsea kontra West Ham, wynik 5-0

W minioną sobotę na Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Chelsea i West Ham. The Blues zdominowali rywali, zwyciężając 5-0 w starciu, które odbyło się w ramach 36. kolejki Premier League. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę na 3-0. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu:

Witajcie na Stamford Bridge, gdzie dzisiaj odbywa się emocjonujące starcie pomiędzy Chelsea a West Ham. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingują swoich ulubieńców. Sędzia Andy Madley z Anglii staje na środku boiska, gotowy poprowadzić to starcie na najwyższym poziomie.

Początek meczu i od razu Chelsea prezentuje się bardzo pewnie. Już w 15. minucie C. Palmer wpisuje się na listę strzelców po zagraniu N. Jacksona, dając prowadzenie gospodarzom. West Ham próbuje odpowiedzieć, ale defensywa Chelsea stoi pewnie. W 30. minucie C. Gallagher podnosi prowadzenie na 2-0, a kibice eksplodują radością.

Na 36. minutę to N. Madueke zdobywa bramkę po asyście Thiago Silvy, powiększając przewagę Chelsea na 3-0. West Ham musi teraz znaleźć sposób na przełamanie defensywy gospodarzy. Druga połowa zaczyna się pod znakiem Chelsea - już w 48. minucie N. Jackson zdobywa czwartego gola dla swojego zespołu po asyście N. Madueke.

Emocje nie opadają, a na 80. minucie N. Jackson strzela swoją drugą bramkę, tym razem po podaniu od M. Caicedo, ustalając wynik meczu na 5-0 dla Chelsea. West Ham próbował się bronić, ale dzisiaj to nie był ich dzień.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - Marc Cucurella z Chelsea otrzymuje żółtą kartkę w 38. minucie, natomiast po stronie West Ham karane są trzy osoby: Angelo Ogbonna, Lucas Paquetá i Emerson Palmieri.

Ostatecznie Chelsea dominuje nad West Ham, zachwycając swoich kibiców doskonałą grą. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, więc fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają na kolejne starcia. To był pełen emocji mecz na Stamford Bridge, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obserwujących.