Chelsea kontra Watford, wynik spotkania: 2-1

Chelsea kontra Watford 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chelsea oraz Watford zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Chelsea a Watford.

Gole strzelali: K. Havertz 11' 1-0 Kenedy D. Gosling 87' 1-1 A. Masina R. Barkley 90' 2-1 R. James

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Watford:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chelsea stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Watford zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze drętwe. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Chelsea oraz Watford z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stamford Bridge.