Na stadionie Goodison Park miał miejsce mecz Everton kontra Chelsea zakończony wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Everton a Chelsea zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-08-06 16:30 na stadionie Goodison Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Everton a Chelsea.

Gole strzelali: Jorginho 45' 0-1

Żółte kartki Everton: Yerry Mina 45' Vitaliy Mykolenko 80' Mason Holgate 90'

Żółte kartki Chelsea: Reece James 56' Marc Cucurella 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania to Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Brentford a Chelsea podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Leicester.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Yerry Mina Reece James systematycznie zapewniają wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to mecze nudne. Obserwujemy idealne asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich ioglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Everton i Chelsea z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Goodison Park.