Spotkanie między Brighton oraz Chelsea na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2022-01-18 20:00: wynik końcowy 1-1

W dniu 2022-01-18 20:00 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Brighton a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Brighton i Chelsea wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: H. Ziyech 28' 0-1 N. Kanté A. Webster 60' 1-1 A. Mac Allister

Żółte kartki Brighton: Dan Burn 80'

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 59' Antonio Rüdiger 81'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - Kevin Friend, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Brighton zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Watford oraz Burnley. Kolejno natomiast Chelsea podejmie Plymouth. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Crystal Palace.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Dan Burn Marcos Alonso bardzo często zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Brighton i Chelsea oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak The American Express Community Stadium.