Dnia 2023-08-25 19:00 miało miejsce spotkanie Chelsea vs Luton zakończone wynikiem 3-0

Chelsea vs Luton zakończony wynikiem 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Chelsea a Luton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-08-25 19:00 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Chelsea oraz Luton.

Gole strzelali: R. Sterling 17' 1-0 M. Gusto R. Sterling 68' 2-0 M. Gusto N. Jackson 75' 3-0

Żółte kartki Chelsea: Enzo Fernández 73' Ian Maatsen 90'

Żółte kartki Luton: Tom Lockyer 27' Marvelous Nakamba 30' Jacob Brown 78'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chelsea zmierzy się już z AFC Wimbledon, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Bournemouth. Kolejno natomiast Luton podejmie Gillingham. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Fulham.

Liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Enzo Fernández Tom Lockyer nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki nużące. Obserwujemy spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League. Chelsea i Luton jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stamford Bridge.