Spotkanie pomiędzy Chelsea oraz Burnley zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stamford Bridge dnia 2021-11-06 15:00

Chelsea vs Burnley, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Chelsea oraz Burnley.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chelsea a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: K. Havertz 33' 1-0 R. James M. Vydra 79' 1-1 J. Rodriguez

Żółte kartki Chelsea: Reece James 76'

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 68' Maxwel Cornet 76' James Tarkowski 84' Josh Brownhill 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu to Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Manchester United. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Wolves.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą starcia ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Reece James Ashley Westwood nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się przepiękne asysty i gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Chelsea oraz Burnley jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stamford Bridge.