Mecz Brentford - Chelsea, wynik końcowy 0-1

Brentford - Chelsea 0-1. W dniu 2021-10-16 16:30 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Brentford a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Brentford a Chelsea wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: B. Chilwell 45' 0-1

Żółte kartki Brentford: Sergi Canós 32'

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 18'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Brentford stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Stoke City i Burnley natomiast Chelsea podejmie Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Southampton.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Sergi Canós Mateo Kovačić częstokroć zagwarantowały wyborowym fanom wiele emocji. Często obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Brentford oraz Chelsea z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Brentford Community Stadium.