Spotkanie Southampton vs Chelsea zakończone wynikiem 2-1

Southampton vs Chelsea wynik 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Southampton i Chelsea zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-08-30 18:45 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Chelsea.

Gole strzelali: R. Sterling 23' 0-1 R. Lavia 28' 1-1 A. Armstrong 45' 2-1 R. Perraud

Żółte kartki Southampton: Mohammed Salisu 53' James Ward-Prowse 64'

Żółte kartki Chelsea: Christian Pulišić 80'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Southampton stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Everton natomiast Chelsea zmierzy się z Dinamo Zagreb. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Red Bull Salzburg.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Mohammed Salisu Christian Pulišić często zapewniają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się ostre faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone gole czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to mecze drętwe. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Southampton i Chelsea jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.