Mecz Chelsea vs Everton wynik meczu 6-0

Na obiekcie Stamford Bridge odbyło się spotkanie Chelsea - Everton: końcowy wynik 6-0

W minioną sobotę na Stamford Bridge odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Chelsea a Everton. Drużyna gospodarzy zdominowała rywali od pierwszego gwizdka sędziego, co zaowocowało efektownym wynikiem 6-0 na koniec spotkania. Szczególnie imponujący był pierwszy czas, w którym "The Blues" już prowadzili 4-0. Mecz odbył się w ramach 33. kolejki Premier League, a kibice zgromadzeni na Stamford Bridge z pewnością nie będą szybko zapominać o tej widowiskowej konfrontacji.

Mecz pomiędzy Chelsea vs Manchester United zakończony wynikiem 4-3

Mecz Chelsea vs Manchester United, wynik końcowy 4-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Chelsea a Manchesterem United na Stamford Bridge w ramach 31. kolejki Premier League okazał się niezwykle emocjonujący. Ostateczny wynik 4-3 na korzyść gospodarzy po raz kolejny potwierdził, dlaczego starcia tych dwóch potęg zawsze przyciągają uwagę kibiców na całym świecie. Mimo że mecz odbył się 4 dni temu, to wciąż trudno oderwać się od analizy tych niezwykłych 90 minut pełnych zwrotów akcji.

Mecz pomiędzy Sheffield Utd kontra Chelsea 2-2

Mecz Sheffield Utd vs Chelsea zakończony wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Sheffield Utd a Chelsea na Bramall Lane zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się w ramach 32. kolejki Premier League, dostarczyło kibicom wiele emocji. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a ostateczny rezultat nie dał jednoznacznej odpowiedzi, która drużyna była lepsza.

Chelsea kontra Burnley 2-2

Chelsea kontra Burnley, wynik spotkania - 2-2

W meczu Premier League pomiędzy Chelsea a Burnley, który odbył się na Stamford Bridge w dniu 30 marca 2024 roku o godzinie 15:00, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu. Mimo prowadzenia Chelsea na przerwę 1-0, Burnley zdołało odrobić straty i doprowadzić do remisu 2-2, sprawiając niespodziankę swoim rywalom. Mecz ten pozostawił kibiców w napięciu do samego końca, oferując wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Chelsea vs Newcastle zakończony wynikiem 3-2

Chelsea - Newcastle, wynik spotkania: 3-2

Wczorajszy wieczór na Stamford Bridge był pełen emocji, gdyż Chelsea podejmowała drużynę Newcastle w ramach 28. kolejki Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po widowiskowej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych momentów. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ostatecznie to niebiescy zdołali sięgnąć po cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Brentford - Chelsea 2-2

Brentford vs Chelsea, wynik meczu 2-2

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea padł remis 2-2. Spotkanie to odbyło się w Gtech Community Stadium w dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Chelsea prowadziło 1-0 na przerwę, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po emocjonującym starciu.

Crystal Palace vs Chelsea wynik spotkania 1-3

Crystal Palace - Chelsea, wynik meczu: 1-3

W miniony weekend na boisku Selhurst Park odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Crystal Palace i Chelsea, które zakończyło się zwycięstwem gości. Mimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, gracze Crystal Palace nie byli w stanie utrzymać przewagi, a ostatecznie Chelsea odwróciła losy meczu, zdobywając trzy gole i zapewniając sobie cenne trzy punkty. To było starcie pełne emocji i zwrotów akcji, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.