Chelsea vs Newcastle zakończony wynikiem 3-2

Chelsea - Newcastle, wynik spotkania: 3-2

Wczorajszy wieczór na Stamford Bridge był pełen emocji, gdyż Chelsea podejmowała drużynę Newcastle w ramach 28. kolejki Premier League. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po widowiskowej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych momentów. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ostatecznie to niebiescy zdołali sięgnąć po cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Brentford - Chelsea 2-2

Brentford vs Chelsea, wynik meczu 2-2

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea padł remis 2-2. Spotkanie to odbyło się w Gtech Community Stadium w dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Chelsea prowadziło 1-0 na przerwę, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po emocjonującym starciu.

Crystal Palace vs Chelsea wynik spotkania 1-3

Crystal Palace - Chelsea, wynik meczu: 1-3

W miniony weekend na boisku Selhurst Park odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Crystal Palace i Chelsea, które zakończyło się zwycięstwem gości. Mimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, gracze Crystal Palace nie byli w stanie utrzymać przewagi, a ostatecznie Chelsea odwróciła losy meczu, zdobywając trzy gole i zapewniając sobie cenne trzy punkty. To było starcie pełne emocji i zwrotów akcji, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Manchester City vs Chelsea, wynik końcowy 1-1

Manchester City - Chelsea, wynik spotkania 1-1

W niedzielnym starciu na Etihad Stadium drużyny Manchester City i Chelsea podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1. Mecz zakończył się 17 lutego o godzinie 17:30 czasu lokalnego, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej w ramach 25. kolejki Premier League. Oto krótka relacja z tego emocjonującego spotkania.

Mecz Chelsea - Wolves, wynik 2-4

Mecz Chelsea kontra Wolves zakończony wynikiem 2-4 dnia 2024-02-04 14:00

W ostatnim spotkaniu Premier League drużyna Chelsea podejmowała ekipę Wolves na Stamford Bridge. Mecz odbył się 4 lutego o godzinie 14:00. Po emocjonującym widowisku to drużyna gości wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 4-2. Wynik na przerwę to 2-1 dla Wolves. To było wydarzenie 4 dni temu.

Liverpool - Chelsea 4-1

Mecz Liverpool - Chelsea zakończony wynikiem 4-1

W minioną sobotę na stadionie Anfield odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Liverpool oraz Chelsea w ramach 22. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 2-0. Mecz odbył się dokładnie tydzień temu, 31 stycznia 2024 roku o godzinie 20:15. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom futbolu, a emocje sięgały zenitu. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego niezapomnianego starcia!

Chelsea kontra Fulham, wynik końcowy 1-0

Chelsea - Fulham, wynik meczu 1-0

W sobotę, na Stamford Bridge, odbył się mecz pomiędzy drużynami Chelsea i Fulham w ramach 21. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bramce zdobytej w pierwszej połowie. Mecz dostarczył wielu emocji i niezwykle zaciętej rywalizacji.