Dnia 2022-08-21 13:00 na obiekcie Elland Road odbyło się spotkanie Leeds - Chelsea zakończone wynikiem 3-0

 

Pierwsza część spotkania między Leeds oraz Chelsea zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-08-21 13:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Leeds a Chelsea.

Gole strzelali: B. Aaronson 33' 1-0 Rodrigo 37' 2-0 J. Harrison J. Harrison 69' 3-0 Rodrigo

Żółte kartki Leeds:

Żółte kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 9' Raheem Sterling 36' Kalidou Koulibaly 84'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 84'

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Leeds stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Everton a Chelsea z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz West Ham.

Coraz częściej oddani fani śledzą fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z zdolnych graczy zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Kalidou Koulibaly stale gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne faule, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Leeds oraz Chelsea i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Elland Road.