Spotkanie Chelsea vs Wolves, wynik końcowy 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Chelsea a Wolves wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-05-07 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się Chelsea oraz Wolves.

Gole strzelali: R. Lukaku 56' 1-0 R. Lukaku 58' 2-0 C. Pulisic Trincão 79' 2-1 Chiquinho C. Coady 90' 2-2 Chiquinho

Żółte kartki Chelsea: César Azpilicueta 27'

Żółte kartki Wolves: Romain Saïss 36' Pedro Neto 45' João Moutinho 51'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Chelsea stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Leicester a Wolves zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Liverpool.

Fani śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak César Azpilicueta Romain Saïss często zapewniają wyborowym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Chelsea oraz Wolves w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stamford Bridge.