Dnia 2022-04-28 18:45 miało miejsce spotkanie Manchester United vs Chelsea - 1-1

Manchester United vs Chelsea, wynik 1-1. W dniu 2022-04-28 18:45 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Manchester United oraz Chelsea.

Pierwsza połowa meczu między Manchester United i Chelsea zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Marcos Alonso 60' 0-1 K. Havertz Cristiano Ronaldo 62' 1-1 N. Matić

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Chelsea: Antonio Rüdiger 87'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to Mike Dean, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Manchester United stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Wolves a Chelsea podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz .

Oddani fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Antonio Rüdiger wielokrotnie serwują kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nudzą. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Manchester United i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Old Trafford.