Spotkanie Everton - Chelsea, wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Everton a Chelsea zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-05-01 13:00 na stadionie Goodison Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35. Zmierzyły się Everton oraz Chelsea.

Gole strzelali: Richarlison 46' 1-0 D. Gray

Żółte kartki Everton: Séamus Coleman 38' Fabian Delph 45' Mason Holgate 90'

Żółte kartki Chelsea: Antonio Rüdiger 17' Mason Mount 36' César Azpilicueta 38' Marcos Alonso 76' Kai Havertz 83'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Everton stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Watford oraz Brentford a Chelsea podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Liverpool.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Séamus Coleman Antonio Rüdiger systematycznie zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, bardzo rzadko bywa definitywnie, że zmagania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League. Udział takich lubianych zespołów jak Everton i Chelsea w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Goodison Park.