Wolves - Chelsea, wynik spotkania 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wolves a Chelsea wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-12-19 14:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki - 18. Na przeciw siebie stanęły Wolves oraz Chelsea.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki Chelsea: Trevoh Chalobah 30' Antonio Rüdiger 33'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wolves stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Manchester United. Kolejno natomiast Chelsea z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Brighton.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Trevoh Chalobah nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze usypiające. Trafiamy na bezwzględne faule, wyśmienite asysty czy bramki dodające smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wolves i Chelsea w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Molineux Stadium.